27 .ARNAVUTKÖYDE ARSALAR { İDEAL EMLAK }

Yatırım için sizin tercihiniz ne olur bilmiyoruz ama biz en iyi yatırımın arsa olduğunu düşünüyoruz. Arnavuköyde Satılık Arsalar Toprağa yatırılan yatırımın her zaman kazandırdığını gördük ve görmeye de devam ediyoruz. İdeal Emlak olarak Arnavutköy’de emlak sektörünün en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz ve kendimize güveniyoruz. Arnavuköyde Satılık Arsalar İdeal Emlakın Web Sitesinde Görebilirsiniz. Gelecek için sağlam bir yatırım merkezi olan Arnavutköy’de her bütçeye uygun arsalar ve evler bulabilirsiniz.

Bu aralar çok fazla tarla ve arsa yatırımı üzerine sorular almaya başladım ve de yatırımcı takipçilerimden, arsa ve tarla yatırımı nasıl yapılır bu konulara ne zaman değineceksin serzenişleri de alınca, bu haftaki konumu tarla ve arsa yatırımı ile ilgili belirledim.

Öncelikle herkesin merak ettiği arsa ve tarla yatırımı mantıklı mıdır? Sorusuna hemen tarihten örneklerle cevap vereyim.

Toprak yatırımı tartışmasız en fazla kazandıran gayrimenkul yatırımlarının başında gelir. Frederich Weyerhuser (80 milyar dolar), William De Warenne (146 milyar dolar), Alan Rufus (178 milyar dolar) gibi daha nice sayabileceğim isim, servetlerini toprak yatırımlarından kazanmışlardır. Ancak sanılanın aksine toprak yatırımı üzerinde dikkatle çalışılması gereken bir yatırım aracıdır. Unutmayın çok fazla kazanç getiren her yatırım ürünü bir o kadar da risk barındırır. Yapacağınız her iş sizin yararınıza tehlikeli işler kazandıradabiliyor kaybettirme demiyelimde riske girmiş gibi oluyorsunuz bu yüzden Yarınların yatırımında sizinde katkınız olmasını istiyorsanız bir adımdaha her zaman olumlu bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir