74. ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA FIRAT EMLAK

Arnavutköy Yatırımcılarının Dillerinde Diyebiliriz. Kısa ve öz konuşmak gerekirse Arnavutköy Arsa Peşinde Olan yatırımcılara müjde geleceğinin sağlam yaşantısı olmasını istiyorsan yatırmını Arnavutköy Satılık Arsalar ‘a yapacaksın ben yaptım ve gerçekten çok içtenlik ve samimiyetimle diyorum çok memnunum fazlasıylada kazandım diyebilirim. Arnavutköyde Yatırımlık Arsaları değerlendirmek isteyen arsa sahipleri satışa çıkardı. İlerde daha da değerlenecek olan bu arsalara talep çok. Arsa ilanları için Fırat Emlak sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son günlerin yeni şehirin doğuşunu izleyen Arnavutköy vatandaşları yapılan Yeni Projeler ile Etkili bir etkileşim yaratıldı .Projelerle güçlendirilen Arnavutköy geleceğin şehri olmaya hazırlanıyor. Arnavutköyde Yatırımlık Arsa Sahipleri Günden güne zenginlige doğru adımın uçunda Fırat Emlak ile Kaliteli Yaşam Sunulan Yatırımcılarımıza bir hayli müjdeli haberlerimizi söylemek istedim. İstanbul Arnavutköye Yapılan Yeni Projelerininde Arnavutköydeki Satılık Arsaların Fiyatlarıda Epeyce Değerlendirdi . Sizde FIRAT Emlak’ı Seçip Dünyanın Gözdesi Olan Arnavutköyde Arsa Sahibi Ve Doğru Yerde Yatırım Yapmanızı Sağlıyalım.Resmi Sitemizi Takip Edebilir Ve Bizle İletişime Geçebilirsiniz. FIRAT EMLAK…

Arnavutköy’de 30 yıldır Gayrimenkul ve İnşaat alanında Faaliyet gösteren FIRAT EMLAK İNŞAAT binlerce kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra onlarca çeşitli bölgelerde İnşaat Projeleri ile sektörün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında konumunu her zaman yükseltmiştir.

Fırat Emlak & İnşaat, Tevfik ÇELEBİ tarafından 1990 yılında Gaziosmanpaşa Arnavutköy’de Fırat Emlak Pazarlama Ofisi adıyla kurulmuştur.. Böylelikle şirket, bünyesine aldığı iyi eğitimli, her biri konusunda uzman, birbiri ile uyumlu yüksek motivasyonlu ekibi ve stratejik ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.Şu an Tevfik ÇELEBİ yönetiminde Vedat ve Fırat ÇELEBİ , gibi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir