Haşere İlaçlama Ankara

Haşere İlaçlama Ankara

Çeşitleri çokfazla olan haşereler, aslında kendi alanlarında doğal dengenin devamlılığı için önemli canlılardır. Ancak sorun, insanların hayatlarında sağlık açısından olumsuz etki bıraktıkları anda başlar. Gezdikleri yerlerde var olan bakteriler, ev ya da iş yerinize geldiğinde farkında olmadan bunlara temas edebilir ve hastalık kapabilirsiniz. Üstelik bazısı ısırma yoluyla mikrobunu aktarabilmektedir. Bu gibi sebeplerden ötürü apartman ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bu alanda fark yaratan çalışmalarla memnun kalacağınız sonuçlar elde edilir.

Kapsamlı Apartmanİlaçlama

Apartmanlarda veya sitelerde hamam böcekleri, fare ve sivri sinekler en sık rastlanan haşerelerdir. Özellikle eski yapılanmanın olduğu mekanlarda kanalizasyonda hamam böcekleri ve fare yuvalarına daha çok rastlanır. Kentteki belediye tarafından yapılan rutin ilaçlamalar bazen yetersiz kalabildiğinden yeniden apartman ilaçlama işlemine başvurulabilmektedir. Firmamız bünyesinde gerçekleşen çalışmalarda uzun vadede kalıcı çözümler sağlayabilirsiniz.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalı?

Şayet apartman veyakonut ilaçlamagaz ile yapılıyorsa, bir süre ortamın hava almaması gerekir. Bu şekilde birkaç saat geçtikten sonra havalandırma yapılabilmektedir. Sıvı ilaçlama yapılıyorsa, bu bölgelerdeki temizliğin 15 gün sonrasında yapılması önerilir.O zamana kadar etkisini tam anlamıyla göstermesi hedeflenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir