SOLUKSUZ OYNAYACAĞINIZ BİR OYUN

Bundan yaklaşık yedi sene önce yazılan ve 2011 yılında piyasaya sürülen üç boyutlu oyun tarihini başlatan minecraft çılgınlığı günümüzde halen ilk günkü gibi oynanmaktadır. Oyun hakkında biraz bahsedecek olursak; oyun üç boyutlu bir oyun olup kendinize ait bir alanınız vardır. Bu alanda blokları yıkarak alan açabilir, gizli blokların içindeki madenleri bulabilirsiniz. Zombi öldürerek hükümdarlığınızı ilan ettiğiniz bu oyun ilerleyen seviyelerde daha soluksuz oynayacağınız bir oyun haline geliyor. Minecraft hesap tamamen kullanıcıya özel kullanıcı adı ve şifresinin olduğu bir hesaptır. Hesap gizliliği nedeniyle bu bilgiler sadece kullanıcıda kalan bilgilerdir. Bu bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmamanız gerekir. Aksi takdirde hesabınız bir başkasını eline geçerse satılabilme ihtimali yüksektir.

Online olarak oynayacağınız bu oyunda rakiplerinize hamleler yaparak seviyelerinizi rahatlıkla geçebilirsiniz. Her seviyeyi geçtiğinizde ulaşacağınız farklı güçler oyuna olan bağlılığınızı bir kat daha arttıracaktır. Minecraft hesap siz istemediğiniz sürece silinmez veya iptal edilemez. Size özel bir kimlik olduğu için hesabınız ile alakalı kararı siz verirsiniz. Minecraft oyun çok basit yazılımlarla bir hafta içerisinde yazılan bir oyundur. Bu nedenle de basit düşünülmüş olup öğrenilmesi son derece kolaydır. Oyunu kontrol etmek kolay olduğu için oyuncular asla yorulmazlar. Klavye ile oynanan bu oyun tamamen sizin kolay oynayacağınız şekilde tuş ayarlaması yapılan bir oyundur. Minecraft satın al işleminden sonra çok araştırma yapıp karar vermeniz gerekir. Sitelerde size bu oyunu ucuza satmak isteyenler mutlaka olacaktır. Bu şekilde tavsiye edilen sitelere asla güvenip de oyunu satın alma gibi bir hata yapmayın.

İnternet ortamı son derece tehlikeli bir ortam olduğu için oyun satın alırken mutlaka oyun oynayan kişilerle irtibata geçmelisiniz. Tavsiye üzerine eğer ki böyle bir işe girişirseniz üzülen taraf siz olmazsınız. Minecraft satın alıp oynamaya başladıktan sonra müptelası olacağınızı size hatırlatırım. Oyun oynayan kişilerin forum sitelerine yazmış oldukları yorumlar sizin de iştahınızı kabartacaktır. Online arkadaş ortamınızı da davet ederek oynayacağınız bu oyun seri ve pratik olmaktan asla vazgeçmeyin. Oyun oynarken ne kadar hızlı olursanız o kadar seviyeleri kolayca geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir